Zawieszenie zajęć

Świetlica szkolna w czasie zawieszenia zajęć.

Zamknięcie szkoły nie oznacza nudy w domu. Właśnie teraz możemy rozwijać swoje zdolności plastyczne, muzyczne, literackie. Możemy więcej czasu spędzić grając w gry np. warcaby, szachy, państwa-miasta itp. Możemy napisać własną książkę w formie komiksu i pięknie ją zilustrować. Można również więcej czasu poświęcić na ruch w swoich domach, np. pomóc rodzicom posprzątać dom na święta.

Liczba pomysłów jest nieokreślona i zależy tylko od Was.

Znając Was, wierzymy, że nuda nie zagości w Waszych domach. My systematycznie będziemy zamieszczać pomysły, które będziecie mogli wykorzystać w swoich działaniach. Musimy przetrwać ten trudny dla wszystkich czas z uśmiechem na twarzy.

A teraz do dzieła....

31-03-2020, G K