Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca – to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie Trójki. Nadeszła niezwykle radosna chwila, niosąca za sobą trud nauki, wiele wyzwań i sukcesów oraz nowych doświadczeń.

Pani Dyrektor szkoły Ewa Rzepecka w swoim przemówieniu omówiła najważniejsze przedsięwzięcia, konkursy, które promowały szkołę w środowisku lokalnym. Następnie Pani Dyrektor wraz z przedstawicielem Rady Rodziców wręczyła liczne nagrody i świadectwa z wyróżnieniem dla najlepszych uczniów. Wręczono listy gratulacyjne rodzicom uczniów klas VIII, których dzieci uzyskały wysokie wyniki w nauce.

Na szczególne podkreślenie zasłużyły dwie uczennice z najwyższą średnią w szkole oraz laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki.

Uroczystość zakończyła się częścią artystyczną, uczniowie klas VIII zatańczyli w pięknym wykonaniu poloneza i walca. Następnie piosenkami i słowami, w których pobrzmiewały wątki nowych wyzwań i poszukiwań dróg przez młodych ludzi żegnano się ze szkołą i radośnie witano wakacje i lato. Po części oficjalnej, podsumowaniach, pożegnaniach i wzruszeniach uczniowie udali się do sal lekcyjnych. Tam odebrali świadectwa z rąk wychowawców, a następnie pośpieszyli na spotkanie z wakacyjną przygodą.

25-06-2019, G K