Z wizytą w teatrze

30 listopada 2022 r. klasy I b i III b wraz z opiekunami Małgorzatą Cisak i Barbarą Wojnarowską wybrali się na wycieczkę do Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach.

Celem wyjazdu było świadome i twórcze poznawanie sztuki, rozbudzanie zainteresowań teatralnych oraz poszerzenie wiadomości na temat teatru.

Podczas wizyty uczniowie obejrzeli spektakl pt. "Cyryl, gdzie jesteś?", a następnie brali udział w spotkaniu z aktorem. Ponadto uczestnicy wycieczki dowiedzieli się o trudnej pracy aktora, a także mogli sami na prawdziwej scenie, w formie zabawy, odgrywać role teatralne.

Zarówno spektakl, jak i kontakt z aktorem wywarły na dzieciach bardzo duże wrażenie.

19-12-2022, G K