Wycieczka do Krakowa

W październiku 2018r. uczniowie z klas czwartych i piątych uczestniczyli w wycieczce do Krakowa.

Na początku zwiedzili Zamek Królewski na Wawelu, który zrobił na nich duże wrażenie.

Następnie zobaczyli zabytkowy Kościół Mariacki oraz Sukiennice, gdzie zakupili oryginalne pamiątki.

Potem wszyscy udali się do Teatru Groteska na spektakl pt. Przygody Odyseusza.
Podczas sztuki poznali mitologiczną postać króla Itaki oraz trasę jego tułaczej wędrówki.

Po przedstawieniu uczniowie uczestniczyli w warsztatach teatralnych i zapoznali się ze specyfiką pracy aktora - lalkarza.

Wycieczka podobała się uczestnikom, co widać było po uśmiechach na ich twarzach.

więcej zdjęć w galerii...

08-11-2018, G K