Wybory do Samorządu Uczniowskiego

We wrześniu br. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kampania wyborcza rozpoczęła się od zaprezentowania przez poszczególnych kandydatów swojej sylwetki oraz podzielenia się pomysłami na działalność w samorządzie. Wszyscy uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością, dlatego wybór nie był łatwy.

Największe zaufanie wśród młodzieży zdobyła Oliwia Buś z klasy 8a, zyskując funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Jej zastępczynią została Natalia Zajdel z klasy 8b, natomiast członkami, którzy będą wspierać samorządność w naszej szkole, zostali: Maja Szot z klasy 8c oraz Miłosz Bania z klasy 7a.

Nowo wybranemu składowi samorządu serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy w roku szkolnym 2022/2023.

Grażyna Kowalska

02-10-2022, G K