Wielkanocna Zbiórka Żywności

Nasi uczniowie, członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza, znaleźli się w gronie 146 wolontariuszy, którzy włączyli się w kolejną akcję charytatywną prowadzoną przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Staszowie, pod patronatem Świętokrzyskiego Banku Żywności w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Jedenastu młodych wolontariuszy wraz ze swoim opiekunem, 31 marca w sklepie „TESCO”, zachęcało mieszkańców Staszowa do podzielenia się swoimi zakupami z osobami potrzebującymi. I udało się! Jak poinformowali pracownicy OPS - zebrano 1739 kg produktów spożywczych, z których przygotowane paczki podarowano najbardziej potrzebującym mieszkańcom miasta i gminy Staszów. Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc.

Opiekun SKW:

B. Wójcik