Kolejna akcja charytatywna

W dniach od 12 do 20 grudnia odbyła się w naszej szkole kolejna już akcja charytatywna. Tym razem pomagaliśmy Julii Wilczewskiej. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej (uczniów, rodziców, nauczycieli) kiermasz ozdób świątecznych oraz gier i zabawek przyniósł zaplanowany efekt. Zebrano 3885,54 złotych, które wpłacono na leczenie Julii.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, w tym także wolontariuszom z Bazy Staszowskiego Wolontariatu, którzy przekazali na kiermasz wykonane bałwanki i pierniki. Dzięki Wam wszystkim na kiermaszu nie zabrakło ani ozdób świątecznych, ani gier, zabawek, które stały się miłym prezentem dla kogoś bliskiego i jednocześnie nieocenioną pomocą dla chorej nastolatki walczącej o zdrowie.

Jeszcze raz dziękujemy ofiarodawcom i kupującym za wielkie serca.

11-01-2023, G K