Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD

Drużyna reprezentująca naszą szkołę brała udział w eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Celem Turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej w szczególności poprzez:

• Popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

• Kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu.

• Popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

• Popularyzowanie roweru, jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.

• Inspirowanie uczniów i nauczycieli do pracy u podstaw na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Po eliminacjach miejsko - gminnych, które odbyły sie dnia 27 kwietnia 2017r. nasi uczniowie zakwalifikowali się i wzięli udział w etapie powiatowym turnieju, który odbył się 11 maja 2017r. w Czajkowie.

Szkołę reprezentowali uczniowie: Bilska Weronika, Frank Maja, Wieczorek Daniel, Wójcik Wiktoria, Zdun Jakub.

Grzegorz Kawalec

więcej zdjęć w galerii...

13-06-2017, G K