DWA KONKURSY – DWIE NAGRODY

3 maja uczennice naszej szkoły: Zuzanna Maruszewska, Maja Maruszewska, Weronika Bilska oraz Marta Nieckarz wzięły udział i zajęły I miejsce na Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej zorganizowanej przez UMiG Staszów i Stowarzyszenie Aktywna Kraina, który odbył się na pikniku rodzinnym zorganizowanym przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Hugona Kołłątaja w Wiśniowej. Na festynie nagrodzono również uczestników konkursu plastycznego, którego tematem była rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Kolejną naszą laureatką jest Maja Dendera, która otrzymała w tym konkursie wyróżnienie. Nagrody wręczyła poseł na Sejm RP Anna Krupka oraz Burmistrz Miasta i Gminy Staszów Leszek Kopeć. Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

09-05-2017, G K