Wycieczka do Tarnowa
W dniu 25 października 2024r. uczniowie klas IVA, VIIB, VIII A wyjechali na wycieczkę do Tarnowa do Pasażu Odkryć i FlyPark.
Przygodę z nauką uczniowie zaczęli od uczestniczenia w warsztatach w następujących pracowniach naukowych:
- Pracowni Studniarskiego – Zajęcia z Hi – Tech. Uczniowie podczas zajęć z modelowania 3D przeszli przez proces tworzenia i modyfikacji obiektów trójwymiarowych i zaprojektowali gwizdek, który zostanie wydrukowany przy pomocy drukarki 3D.
- Pracowni Piszowej – Zajęcia z Małej Inżynierii. Zajęcia poświęcone były projektowaniu, konstruowaniu oraz rozumieniu zasad działania różnych urządzeń i przedmiotów. Uczniowie zaprojektowali i zbudowali katapultę.
- Pracowni Olszewskiego - Zajęcia chemiczne. Uczestnicy mieli okazję poznać zastosowania chemii w życiu codziennym oraz samodzielnie pracować i eksperymentować w laboratorium chemicznym.
Kolejnym punktem wycieczki był aktywny relaks połączony z doskonałą zabawą w FlyPark.
Wyjazd oraz wspólne zajęcia pozwoliły uczniom nie tylko doskonale się bawić, ale dały początek nowym więziom, co z pewnością w przyszłości zaowocuje w czasie wspólnych wyjazdów, spotkań czy wycieczek.
Nasi uczniowie wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni.
Opiekę nad uczniami sprawowali: Teresa Garbacka, Renata Kowalcze, Marzena Winiarska.

