Rozstrzygnięcie konkursu "Bezpieczne dzieci w sieci"
W październiku 2024 roku odbył się szkolny konkurs plastyczny "Bezpieczne dzieci w sieci". Zadaniem konkursowym było przygotowanie pracy na temat bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z zasobów dostępnych w sieci.
Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się dnia 29.10.2024 roku podczas audycji radiowej dotyczącej zagrożeń występujących w sieci - "Poznaj bezpieczny internet" przygotowanej przez uczniów klasy IVB.
Wyniki konkursu:
Kategoria I - klasy I - III
Miejsce I - Aleksander Sauczek kl. IA
Miejsce II - Gabriela Czarnecka kl. IIB
Miejsce III - Alicja Sochacka kl. IIA, Jan Raczyński kl. IIIA
Kategoria II - klasy IV - VI
Miejsce I - Hanna Sauczek kl. VA
Miejsce II - Zofia Maj kl. VA
Miejsce III - Jakub Bartos kl. IVB
Wyróżnienie - Ryszard Migoń kl. VA, Igor Bednarski kl. IVB
Kategoria III - kasy VII - VIII
Miejsce I - Nikola Kawecka kl. VIIB
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.

