Wybory przedstawicieli samorządu uczniowskiego
Wrzesień to czas powrotu do szkoły, nowych zobowiązań i wyzwań. To również czas wyborów przedstawicieli samorządu uczniowskiego. Toteż w piękny poniedziałkowy dzień 25.09.23r. odbyły się wybory reprezentantów szkoły.
Tydzień przed wyborami kandydaci mieli możliwość przygotowania i zaprezentowania swoich programów zarówno w formie plakatów, jak i poprzez radiowęzeł.
Ciekawych pomysłów, dotyczących działalności samorządu, było naprawdę wiele, toteż wyborcy mieli naprawdę trudny orzech do zgryzienia podczas wskazania odpowiedniego kandydata.
Ostatecznie przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego PSP nr 3 w Staszowie w roku szkolnym 2023/2024 został Miłosz Bania z klasy VIIIa, natomiast wiceprzewodniczącą została Maria Baran z klasy VB.
Członkami samorządu zostały uczennice: Lena Grabowska z klasy VIIIa oraz Zuzanna Januszkiewicz z klasy VIb.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej samorządności!
G.K.

