Wizyta w Bibliotece Miejskiej w Staszowie
21.03.2024 r. uczniowie z klasy pierwszej B wybrali się do Biblioteki Miejskiej w Staszowie na zajęcia tematyczne z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Uczniowie wzięli udział w zajęciach na temat przyjścia wiosny. Zdobyli wiele informacji na temat nadchodzącej wiosny, obejrzeli film edukacyjny, oraz odpowiadali na różne wiosenne zagadki. Potem przystąpili do wykonania pracy plastycznej również dotyczącej zwiastuna wiosny Gotowe prace zabrali ze sobą do szkoły. To był bardzo miło spędzony czas.

