Konkurs plastyczny „Bohater literacki – mój autorytet” – WYNIKI
Biblioteka szkolna zaprosiła uczniów klas I-VIII do udziału w konkursie plastycznym „Bohater literacki – mój autorytet”. Głównym celem konkursu było propagowanie czytelnictwa oraz rozwijanie zainteresowania literaturą dzieci i młodzieży. Zadanie uczestników polegało na wykonaniu pracy plastycznej inspirowanej książką, w której bohaterem jest postać godna naśladowania. Przy ocenie prac zostały wzięte pod uwagę: zgodność z tematyką konkursu, twórcze i oryginalne podejście do tematu konkursu, oddanie klimatu książki oraz estetyka wykonania prac.
Wyniki konkursu:
I kategoria - klasy I-III
I miejsce
Antonina Sroka IIb
Jakub Bartos IIIb
II miejsce
Oskar Szot IIIa
Dawid Golba IIb
III miejsce
Marika Korycińska IIIa
Wyróżnienia:
Gabriela Czarnecka Ib
Leon Czarnecki IIb
Julia Jagodzińska Ia
II kategoria - klasy IV-VIII
I miejsce
Zofia Maj IVa
II miejsce
Hanna Sauczek IVa
III miejsce
Julia Golba IVa
Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Gratuluję laureatom oryginalności i pomysłowości. Zapraszam do zapoznania się z galerią zdjęć.
Ewa Sinkowska

