Dzień bez plecaka
30 kwietnia br. w naszej szkole już po raz trzeci odbyła się akcja pod nazwą ,,Dzień bez plecaka”, polegająca na zastąpieniu tradycyjnego plecaka inną formą nosidła.
I tym razem uczniowie zaskoczyli oryginalnością pomysłów, przynosząc podręczniki i zeszyty w przeróżnych ,,zamiennikach”. Wśród nich były suszarki na pranie, słupki ostrzegawcze, pufy, skrzynki na narzędzia, klatki dla zwierząt, nosidełko dla dziecka i wiele, wiele innych.
Za niepowtarzalne pomysły zostały przyznane atrakcyjne nagrody w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas I – III oraz IV – VIII. Wyniki przedstawiają się następująco:
Klasy I - III
1. miejsce – Dawid Golba kl. IIb
2. miejsce – Antonina Sroka kl. IIb
3. miejsce – Lena Kaczmarczyk kl. IIa
Klasy IV - VIII
1. miejsce – Mikołaj Pacholec kl. Vb
2. miejsce – Miłosz Bania kl. VIIIa
3. miejsce – Maja Tręblińska kl. IVb
Wyróżnienia otrzymali:
Szymon Buś kl. IVb
Nikola Kostępska kl. Va
Milena Karwacka kl. IVb
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim którzy wzięli udział w zabawie, serdecznie dziękujemy!
Samorząd Uczniowski

