BEZPIECZNE FERIE
Zimowe ferie wreszcie nadeszły. Przerwa od szkoły to dla wszystkich uczniów wymarzony czas odpoczynku i beztroskich zabaw. Mimo że na zewnątrz brakuje śniegu, podczas zimowego wypoczynku, bez względu na pogodę, trzeba pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.
Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów, w naszej szkole odbyły się spotkania z funkcjonariuszem policji - p. Sławomirem Kawalcem. Pan dzielnicowy przypomniał uczniom zasady poruszania się po drodze, omówił zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania zimowych sportów i zabaw na świeżym powietrzu, utrwalił wiedzę dotyczącą zachowania bezpieczeństwa w życiu codziennym, w domu, oraz ostrzegł dzieci, aby nie ufały obcym ludziom i nie wpuszczały ich do mieszkania.
Spotkania te z pewnością przyczyniły się do poprawy wiedzy uczniów na temat zagrożeń, z którymi mogą się spotkać.
Dodatkowo w dniu 9 lutego odbyła się audycja dotycząca bezpieczeństwa podczas ferii.

