ZABAWA KARNAWAŁOWA
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.
30 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, podczas której bawili się zarówno uczniowie klas I-III, jak i klas IV-VIII.
Młodsze dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, piratów, piłkarzy, strażaków czy policjantów. W starszych klasach również nie zabrakło wymyślnych kostiumów.
Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszył śmiech, radość i spontaniczna aktywność uczniów, a cała zabawa karnawałowa przebiegała w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczyła niezapomnianych wrażeń.

