UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024-2025
2 września 2024 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Staszowie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025. Ceremonię zainaugurował Dyrektor Szkoły - Wiesław Grosicki, który podkreślił znaczące osiągnięcia szkoły w tegorocznym egzaminie ósmoklasisty, zwracając uwagę na wysoki poziom osiągnięć uczniów i pracy nauczycieli.
Podczas uroczystości pani Ewa Rzepecka, która przez 29 lat pełniła funkcję dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Staszowie, została uhonorowana kwiatami przez Burmistrza Miasta i Gminy Staszów - dr Leszka Kopcia, Zastępcę Burmistrza – dr Ewę Kondek oraz Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Staszowie - Wiesława Grosickiego i Wicedyrektor - Joannę Grzybowską, jako wyraz wdzięczności za jej długoletnią owocną pracę.
W dalszej części Burmistrz - dr Leszek Kopeć oraz Wiceburmistrz - dr Ewa Kondek pogratulowali panu Wiesławowi Grosickiemu objęcia funkcji dyrektora oraz pani Joannie Grzybowskiej objęcia stanowiska wicedyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Hieronima Łaskiego w Staszowie, życząc im sukcesów w nadchodzących latach.
Uroczystość zakończyły występy uczniów, którzy zaprezentowali wiersze i piosenki, symbolicznie witając nowy rok szkolny.
Po występie Dyrektor oficjalnie ogłosił rozpoczęcie roku szkolnego, co zakończyło pełną emocji i wzruszeń uroczystość.

