Uczniowie klasy IIIB uczestniczyli w warsztatach
W dniu 16.01.2025 r. uczniowie klasy III B odwiedzili Strefę Odkrywania Wyobraźni i Aktywności SOWA, gdzie uczestniczyli w warsztatach pt. ,,Budujemy i eksperymentujemy". Podczas zajęć dzieci tworzyły własne konstrukcje spadochronów, a następnie eksperymentowały i sprawdzały gęstość cieczy tworząc tęcze w probówkach. Obejrzały również doświadczenia przygotowane przez prowadzącą. Na zakończenie uczniowie obejrzeli stałą ekspozycję. Pełni wrażeń i zadowoleni wrócili do szkoły.

