KONKURS CZYTELNICZY „CZYTELNIK ROKU” - WYNIKI
W celu aktywizacji czytelniczej dzieci i młodzieży biblioteka szkolna zaprosiła uczniów klas I-VIII do udziału w całorocznym konkursie czytelniczym.
WYNIKI KONKURSU:
I miejsce – Wojciech Prostak, klasa Ib
II miejsce – Piotr Ryba, klasa IIa
III miejsce - Patryk Sieczkoś, klasa Ib
Wyróżnienia:
Leonard Grzybek, klasa Ib
Patryk Supa, klasa Ib
Karol Feret, klasa Ib
Filip Armata, klasa Ia
Nadia Kwiatek, klasa Ia
Lena Usowska, klasa Ia
Zofia Sałata, klasa Ia
Antoni Karaś, klasa Ib
Maja Wista, klasa IIIa
Natalia Gawron, klasa IIIa
Franciszek Szydłowski, klasa Ia
Hanna Różycka, klasa Ib
Zuzanna Woźniak, klasa Ia
Jakub Pastuszka, klasa IIb
Iga Grosicka, klasa IIb
Elena Tauzowska, klasa IIb
Jan Wieleba, klasa IIIa
Feliks Grzybek, klasa Ib
Gratuluję zwycięzcom oraz wszystkim osobom wyróżnionym.
Ewa Sinkowska

