Finały wojewódzkie turnieju piłki nożnej
W dniach 23 i 24 października 2025 roku w Sandomierzu odbyły się finały wojewódzkie turnieju piłki nożnej ,,Z Orlika na stadion”. Pierwszego dnia grały nasze reprezentantki w kategorii U-14 ( siódma klasa), które awansowały z eliminacji rejowych w Klimontowie. Po zaciętej walce nasze reprezentantki zajęły ostatecznie czwarte miejsce w województwie. Drugiego dnia grały uczennice klas ósmych (kategoria U-15). Nasze reprezentantki po wcześniejszym wygraniu eliminacji w Bielinach (wygrane z Pierzchnicą, Czyżowem, Królewcem) dzielnie walczyły i ostatecznie zajęły drugie miejsce zostając wicemistrzyniami województwa. Nasza piłkarka Nadia Biniek została najlepszą zawodniczką turnieju. Opiekunem był Zbigniew Oleszek.

