Dzień Kobiet
Przypadający 8 marca Dzień Kobiet jest świetną okazją do wyrażenia szacunku i wdzięczności dla wszystkich pań poprzez miłe słowa, kwiaty czy drobny podarunek.
W tym roku w naszej szkole przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali audycję, podczas której przypomnieli wszystkim historię i tradycje związane z tym świętem, a także złożyli wszystkim dziewczynom najserdeczniejsze życzenia.
Przyjemną niespodzianką okazał się słodki upominek dla wszystkich uczniów ufundowany przez Radę Rodziców.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego święta. To był naprawdę miły dzień.
Samorząd Uczniowski
