Logo Publicznej Szkoły Podstawowwej nr 3 im. Hieronima Łaskiego

Wycieczka do Tarnowa

W dniu 16 października 2025r. uczniowie klas IVB, VA wyjechali na wycieczkę do Tarnowa do Teatru im. Ludwika Solskiego i FlyPark.

Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.

Przygodę z teatrem uczniowie zaczęli od uczestniczenia w przedstawieniu pt. „Momo”.

„Momo” autorstwa znanego pisarza Michaele Ende jest historią o tym, że warto się zatrzymać, być uważnym na otaczający świat i innych ludzi, bo tylko „tu i teraz” toczy się prawdziwe życie. To opowieść o umiejętności słuchania, o wielkiej sile przyjaźni i o tym, że życia nie warto odkładać na „potem”. „Momo” to atrakcyjny i bardzo aktualny spektakl.

Kolejnym punktem wycieczki był aktywny relaks połączony z doskonałą zabawą w FlyPark. Na terenie parku znajdują się: trampoliny standardowe i wyczynowe, trampoliny z koszami, basen z gąbkami, ścianki wspinaczkowe i tor przeszkód. Przed wejściem na główną halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem profesjonalnego trenera. Po rozgrzewce, pod okiem instruktora, uczniowie wykonywali ciekawe ćwiczenia, a nawet wspinali się na wysokie słupy. Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą i dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.

Nasi uczniowie wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni.

Opiekę nad uczniami sprawowali: Teresa Garbacka, Marzena Winiarska i Agnieszka Sierpniak.

Galeria zdjęć

Wycieczka do Tarnowa 12 Wycieczka do Tarnowa 11 Wycieczka do Tarnowa 10 Wycieczka do Tarnowa 9 Wycieczka do Tarnowa 8 Wycieczka do Tarnowa 7 Wycieczka do Tarnowa 6 Wycieczka do Tarnowa 5 Wycieczka do Tarnowa 4 Wycieczka do Tarnowa 3 Wycieczka do Tarnowa 2 Wycieczka do Tarnowa 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności