Wycieczka do Łańcuta i Rzeszowa
21 marca klasy VIIa i VIIIb powitały wiosnę, biorąc udział w wycieczce do Łańcuta i Rzeszowa. Uczniowie zwiedzili w Łańcucie pochodzącą z XVII wieku dawną rezydencję magnacką. Młodzież odbyła prawdziwą podróż w czasie: uczniowie mieli możność przyjrzenia się efektownym wnętrzom, wspaniałemu wyposażeniu pałacu, zajrzeli także do powozowni, przespacerowali się urokliwymi parkowymi alejkami. Po wyprawie w przeszłość przyszedł czas na powrót do teraźniejszości, i to w mocnym stylu - koleżanki i koledzy zmierzyli się w rozgrywkach paintballa. Dwie godziny świetnej zabawy w terenie minęło błyskawicznie i nadszedł czas na ostatni punkt programu - wizytę w galerii i jedzonko… ;) Pierwszy dzień wiosny 2025r., czas spędzony na dobrej zabawie z przyjaciółmi, przyniósł uczniom klas VII i VIII mnóstwo wrażeń i pozostawił po sobie wiele wspomnień.

