ZAWODY LEKKOATLETYCZNE LZS

Dnia 29 maja 2017 uczniowie klas V reprezentowali naszą szkołę w VII MODZIEŻOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH LZS, które odbyły się na stadionie miejskim w Staszowie. Młodzi zawodnicy z klas V i VI startowali w sprincie na 60m dziewcząt, rzucie piłeczka palantową dziewcząt, biegu a 300m dziewcząt, skoku w dal chłopców, sprincie na 60 m chłopców.

Wszyscy osiągnęli bardzo dobre wyniki, a dwoje z nich stanęło na podium:

Daria Walczyk uczennica klasy V b zajęła III miejsce w sprincie na 60 m

Kacper Hawryluk uczeń klasy VA zajął III miejsce w skoku w dal.

W zawodach udział wzięli: Weronika Bilska, Maja Frank, Katarzyna Rozegnał, Daria Walczyk, Zuzanna Madej, Wojciech Nowak, Kacper Hawryluk, Paweł Skrzypek, Konrad Niekurzak. Medalistom gratulujemy.

Opiekunem zawodników była Beata Rachoń.

04-06-2017, G K