Zakończenie roku szkolnego dla absolwentów naszej szkoły

26 czerwca 2020 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego dla absolwentów naszej szkoły- uczniów klas 8a i 8b. Tegoroczna uroczystość, ze względu na wymogi sanitarne, odbyła się w bardzo wąskim gronie - uczniów żegnali Pani Dyrektor Ewa Rzepecka, Pan Wicedyrektor Wiesław Grosicki oraz wychowawcy klas: Monika Korczak-Kubalska i Teresa Garbacka. Wprawdzie w skromniejszej niż zwykle oprawie, bez tradycyjnych róż i rozwiązywania klas, ale za to z łezką w oku, nauczyciele pożegnali się ze swoimi wychowankami. Życzyli im powodzenia we wszelkich zamierzeniach oraz sukcesów w szkołach, których uczniami zostaną od września. Miłym akcentem uroczystości było wręczenie uczennicy Mai Maruszewskiej, która może poszczycić się najwyższą średnią w gminie, nagrody ufundowanej przez Burmistrza Miasta i Gminy Staszów, Leszka Kopcia.

30-06-2020, G K