Zajęcia w projekcie Interaktywna M@tem@tyk@

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie Interaktywna M@tem@tyk@. Zadania realizowane w ramach projektu będą trwały od lutego 2018r. do lutego 2019r. Prowadzone zajęcia wspierają uczniów z niskimi wynikami z matematyki, a dla uczniów uzdolnionych są szansą na doskonalenie wiedzy i umiejętności na odpowiednio dostosowanym poziomie. Doradztwo edukacyjno zawodowe i zajęcia psychologoiczno-pedagogiczne będą uczyły radzenia sobie z trudnymi uczuciami, dyskryminacją, wykluczeniem. Ponadto zostanie zakupione wyposażenie i pomoce dydaktyczne, w tym dostosowane do potrzeb dzieci niepełnosprawnych.

26-04-2018, G K