Wolontariusze w akcji

Po raz kolejny członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza zostali zaproszeni do udziału w Olimpiadzie Sportowej „Sprawni Razem”, zorganizowanej przez Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy w Staszowie.

Uroczystość odbyła się na boisku szkolnym Zespołu Szkół nr 2. Uroczystego otwarcia Olimpiady dokonali pan wicestarosta Tomasz Fąfara, pan Burmistrz M i G Leszek Kopeć oraz pani dyrektor OREW , Halina Łabuda, a wypuszczone w powietrze gołębie pocztowe zasygnalizowały początek sportowych zmagań.

Nasi wolontariusze zaproszenie przyjęli z wielką radością. Zgodnie z mottem, jakie przyświeca ich działalności w wolontariacie „Jestem, chcę, pomagam” – wspieranie kolegów niepełnosprawnych w sportowej rywalizacji jest dla nich zadaniem, które zawsze wykonują z przyjemnością. Wspólnie z wolontariuszami Gimnazjum Nr 2 zadbali o to, aby uczniowie z OREW-u mogli osiągnąć sportowe sukcesy. I udało się!

Jeszcze raz gorąco dziękujemy za zaproszenie i słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy!

Opiekun SZKW: B. Wójcik

więcej zdjęć w galerii..