Wigilijny Koncert Kolęd

21 grudnia 2017 roku w magicznej scenerii betlejemskiej stajenki odbyło się świąteczne kolędowanie, które zgromadziło przy wspólnym stole zarówno uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, jak i zaproszonych gości, m. in. Burmistrza Miasta i Gminy Staszów Leszka Kopcia.

Wigilijny poczęstunek poprzedziły występy wokalne poszczególnych klas, które przygotowały okolicznościowe utwory.
W prezentowanym repertuarze przeważały tradycyjne kolędy, ale można było także usłyszeć staropolskie pastorałki, kolędy góralskie i współczesne świąteczne dźwięki.

Wigilijne kolędowanie w staszowskiej trójce to już tradycja - o czym, składając świąteczne życzenia: Spokojnych, bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku, przypomniała pani dyrektor mgr Ewa Rzepecka.

więcej zdjęć w galerii...

22-02-2018, G K