Ważne rady na wakacyjne wypady

Letni odpoczynek tuż, tuż. Ostatnie dni nauki w szkole są też okazją do rozmów na temat bezpieczeństwa. Właśnie w tym celu 14 czerwca odwiedził naszych uczniów pan dzielnicowy asp. Sławomir Kawalec. Na spotkaniach z poszczególnymi klasami przypominał najważniejsze zasady bezpiecznego zachowania w czasie wakacyjnych zabaw w domu i na podwórku. Uwagę najmłodszych zwrócił na właściwe zachowanie się wobec osób nieznajomych. Starszych uczniów zachęcał do rozważnych zabaw z kolegami i przewidywania skutków swoich zachowań. Szczególną uwagę pan dzielnicowy poświęcił na omówienie zasad bezpiecznego pobytu dzieci nad wodą.

Dziękujemy naszemu gościowi za wszystkie cenne rady. Mamy nadzieję, że przyczynią się one do tego, aby wakacyjny wypoczynek wszystkich uczniów był nie tylko ciekawy, pełen wrażeń i pozytywnych emocji ale przede wszystkim bezpieczny.

Pedagog szkolny B. Wójcik

więcej zdjęć w galerii...

22-06-2017, G K