Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022r. miała miejsce uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/2023. Uroczystość, która odbyła się w hali widowiskowo - sportowej OSiR, rozpoczęła się o godzinie 9.00. W imprezie, oprócz członków społeczności szkolnej, wzięli udział także zaproszeni goście - radni Rady Miejskiej w Staszowie a także rodzice uczniów.

Pani Dyrektor Ewa Rzepecka, która powitała zgromadzonych, życzyła dzieciom i kadrze pedagogicznej udanego roku szkolnego, wypełnionego pracą, ale i naznaczonego sukcesami. Przypomniała także zebranym o 83 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

W dalszej kolejności uczniowie naszej szkoły zaprezentowali krótki program artystyczny, na który złożyły się piosenki i wiersze o wakacjach. Zuchy przedstawiły montaż dotyczący rocznicy wybuchu II wojny.

Uroczystość zakończyła Pani Dyrektor, wypowiadając tradycyjną formułę: ,,Rok szkolny 2022/2023 uważam za otwarty”.

Monika Korczak

więcej zdjęć w galerii...

06-09-2022, G K