Turniej szachowy

We wtorek 22 czerwca o godzinie 9.00 został rozegrany pierwszy etap turnieju szachowego. W turnieju udział wzięło 25 uczniów z klas I-III. Do drugiego etapu przeszło 13 uczniów.

Dnia 23 czerwca w drugim etapie uczniowie rozegrali zacięta walkę o podium. Gra pełna emocji wyłoniła bezapelacyjnych zwycięzców.

I miejsce - Emilia Maruszak kl. III A

II miejsce - Ryszard Migoń kl. I A

III miejsce - Antoni Strąk kl. I A

Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe. Dla zwycięzców przygotowywane zostały nagrody niespodzianki.

Bardzo serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w turnieju oraz gratulujemy!!!

mgr Dorota Cuber

mgr Magdalena Hajduła