Szkolny Konkurs Kaligraficzny dla klas I - III

W dniach 20 - 28 maja 2021 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Kaligraficzny dla klas I-III, który cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów.

Koordynatorkami były panie: Elżbieta Rosik, Monika Skałbania, i Izabela Jaworska.

W konkursie brali udział uczniowie klas I – III. Każdy z uczestników miał za zadanie napisać - najładniej jak potrafi teksty wybrane przez nauczycieli oraz wykonać ozdobne obramowanie kartki.

W klasach I był to tekst ,,Ptasie radio” Juliana Tuwima, w klasie II - ,,Kaczka Dziwaczka” Jana Brzechwy, w klasach III - ,,Na straganie” – Jana Brzechwy.

Po wnikliwej analizie prac przez organizatorów wyłoniono zwycięzców w trzech kategoriach.

Wyniki kategorii klas I:

I miejsce – Zofia Maj z klasy I a, Emilia Makuła z klasy I a

II miejsce – Hanna Sauczek z klasy I a, Zuzanna Uchańska z klasy I a

III miejsce – Julia Golba z klasy I a, Natalia Noga z klasy I b

Wyniki kategorii klasy II:

I miejsce – Natalia Niziałek z klasy II a, Daria Kaczmarska z klasy II b

II miejsce – Maja Fulara z klasy II a, Blanka Kopyto z klasy II b

III miejsce – Anna Łacek z klasy II a, Filip Frank z klasy II a, Julia Majczak z klasy II b

Wyniki kategorii klas III:

I miejsce- Emilia Maruszak z klasy III a, Antonina Cepil z klasy III b

II miejsce – Nikola Kostępska z klasy III a, Zuzanna Januszkiewicz z klasy III b

III miejsce – Patrycja Mazur z klasy III a, Hanna Serafin z klasy III b

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do pięknego pisania, bo…… każdy może zostać Mistrzem Kaligrafii.

24-06-2021, G K