Szkolne Dni Profilaktyki

W dniu 20.05.2022r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Staszowie odbyło się spotkanie na którym podsumowano Szkolne Dni Profilaktyki. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I - III wraz z wychowawcami, oraz zaproszone grupy 6 latków i wychowawcy z Przedszkola nr 6 im. H. Ch. Andersena w Staszowie. Podczas spotkania pani Dorota Cuber przeprowadziła pogadanki na temat zdrowego odżywiania, bezpieczeństwa dzieci w sieci oraz kulturalnego zachowania. Każda klasa przygotowała własnoręcznie wykonane piękne afisze na wybrany temat oraz zaśpiewała piosenkę. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolorowym pochodem dookoła szkoły. Było miło i przyjemnie. Myślę że dzieci na długo zapamiętają zasady dotyczące zdrowego, kulturalnego i bezpiecznego życia.

Nauczyciele klas I - III

02-06-2022, G K