Super konkurs z nagrodami

Każdego roku uczniowie naszej szkoły zostają laureatami ogólnopolskiego Konkursu plastycznego w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Mamy nadzieję, że tak będzie również i w tym roku. Gorąco zachęcamy uczniów klas I-VIII do wzięcia udziału w indywidualnym w konkursie plastycznym lub literackim pod tytułem „Nie czas na nudę!”

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, prezentującej sposób na pokonanie/poradzenie sobie z nudą lub prezentującej pomysł na spędzanie czasu bez nudy, który według wyobraźni i kreatywności uczestnika konkursu zasługuje na pokazanie.

Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice i w dowolnym formacie. Może zatem być narysowana, namalowana, wyklejona przy użyciu plasteliny, kolorowego papieru, krepy, produktów spożywczych (np. ryżu), uformowana z modeliny, wykonana z kasztanów, żołędzi, zapałek, guzików itp. Praca plastyczna może również zostać wykonana za pomocą grafiki komputerowej (tabletu graficznego).

Praca literacka może liczyć najwyżej 3 (trzy) strony A4 znormalizowanego druku (5400 znaków). Praca może zostać napisana za pomocą programu komputerowego lub odręcznie. Jeśli zostanie napisana odręcznie, musi być czytelna.

Każdy uczestnik otrzymuje zgodę na udział w konkursie, która wymaga podpisu przez rodzica.

Pracę wraz z podpisaną zgodą przynosimy do pedagoga szkolnego, w terminie do 21 czerwca.

Rozstrzygnięcie konkursu: 31 sierpnia 2022

Wysyłka nagród: do końca października 2022