Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego

W czasie trwania Szkolnego Tygodnia Życzliwości, uczniowie wszystkich klas, otrzymywali codziennie do wykonania jedno zadanie wychowawcze. Wśród nich znalazły się m.in.: „Szanuj kolegę swego, jak siebie samego:. Traktuj innych tak, jak Ty chciałbyś być traktowany. Oczekujesz miłego słowa, Ty też powiedz komuś coś miłego, np. „Bardzo Cię lubię”. Inne: Znajdź czas dla bliskich. Zaproponuj koledze, koleżance, rodzeństwu lub rodzicom wspólne, miłe spędzenie czasu wolnego. Może to być rozmowa, rozgrywki w grę planszową, głośne czytanie książki, spacer.

Po wykonaniu zaproponowanych zadań, zaproszono uczniów do udziału w konkursie plastycznym. Jego tematem było przedstawienie wykonania jednego lub kilku wybranych zadań. Technika prac była dowolna. Na konkurs wpłynęło 25 prac. Jury, po wnikliwej ocenie, przyznało:

I kategoria uczniowie klas I-III

I miejsce ex aeguo: Zofia Maj Ia i Emilia Maruszak IIIa

II miejsce ex aeguo: Natalia Noga Ib i Ola Marcelina Ib

III miejsce ex aeguo: Zuzanna Cieślik IIa i Hanna Sauczek Ia,

Wyróżnienia: Julia Golba -Ia, Aleksandra Ryba Ia, Filip Seremak Ib, Jan Jarosz Ia, Nikola Kostępska IIIa

II kategoria uczniowie klas IV-VIII

I miejsce : Weronika Banaś klasa VIIc

II miejsce: Weronika Klaja klasa VIIIa

III miejsce : Karolina Szczygieł IVa,

Wyróżnienia: Alan Świerksz IVa, Kinga Sałata VIa, Patrycja Kawecka VIb, Bartosz Adamkiewicz VIc,

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Nagrody za zajęte miejsca i przyznane wyróżnienia zostaną wkrótce wręczone.

Koordynator: B. Wójcik

28-01-2021, G K