Projekt Edukacyjno - Społeczny “Każdy inny - wszyscy równi”

Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjno-Społecznym “Każdy inny - wszyscy równi”. W ramach projektu będziemy realizować zadania, które mają na celu:

• uwrażliwienie na obecność i potrzeby osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi;

• rozwijanie empatii wobec osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi;

• kształtowanie tolerancji wobec osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi;

• likwidowanie uprzedzeń na temat osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi;

• przygotowanie do współuczestniczenia z osobami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w życiu.

Uczestnikami projektu będą wszyscy uczniowie naszej szkoły. Koordynatorami projektu są: Katarzyna Prostak, Beata Wołowiec, Izabela Jaworska. Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w akcjach.

Katarzyna Prostak

23-09-2022, G K