POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „ZIEMIA NASZYM DOMEM” - WYNIKI

Uczniowie naszej szkoły z klas I-III zostali zaproszeni przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Kielcach Filia w Staszowie do udziału w powiatowym konkursie plastycznym „Ziemia naszym domem” o tematyce ekologicznej. Głównym celem konkursu było zachęcenie dzieci do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. Uczennice naszej szkoły z klasy IIa - Julia Golba i Zofia Maj zajęły w konkursie I miejsce, a Aleksandra Ryba zdobyła wyróżnienie. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 13 czerwca 2022r. w bibliotece szkolnej. Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody książkowe i rzeczowe oraz dyplomy. Pokonkursową wystawę prac można oglądać w siedzibie staszowskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Kielcach.

22-06-2022, G K