Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023 w PSP nr 3 w Staszowie

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego miało charakter bardzo uroczysty. Część oficjalną rozpoczęła pani dyrektor Ewa Rzepecka, która w swoim przemówieniu powitała przybyłych gości oraz podsumowała mijający rok. Następnie wychowawcy klas ósmych, w pięknym apelu zwrócili się do wychowanków z przesłaniem pełnym wskazówek na dalsze etapy kształcenia i życia.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas ósmych, wsparci asystą wokalno - artystyczną młodszych kolegów. Przedstawiciele absolwentów, tanecznym krokiem poloneza pożegnali się z nauczycielami, dyrekcją i uczniami.

Zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia było wręczenie świadectw, dyplomów i nagród ufundowanych przez Radę Rodziców.

05-07-2023, G K