WIZYTA W SCHRONISKU

W marcu br. na terenie naszej szkoły została wznowiona akcja pomocy bezdomnym zwierzętom pod nazwą: ,,Stop pustym miskom. Wspomóż schronisko”.

Dzięki wielkim sercom naszych uczniów udało się zebrać około 200 kilogramów karmy oraz kilka legowisk, koców i zabawek dla psiaków.

Zebrane rzeczy zostały przekazane opiekunom schroniska w Strzelcach.

Wielkoduszność dzieci ze staszowskiej ,,Trójki” została doceniona przez pracowników placówki, którzy złożyli na ręce opiekunów Samorządu Uczniowskiego serdeczne podziękowania dla całej społeczności szkolnej za pamięć i wsparcie. Zachęcali również do odwiedzania schroniska i adopcji bezdomnych zwierząt.

więcej zdjęć...

31-03-2021, G K