Udział w akcji #SZKOŁA PAMIĘTA

Listopad, to okres, w którym w szczególny sposób wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych którzy oddali życie za wolność naszej Ojczyzny i zapisali się w kartach polskiej historii.

W związku z tym uczniowie klas I-III wzięli udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki ,,Szkoła Pamięta”. W ramach tych działań dzieci przygotowały gazetkę ścienną poświęconą postaciom związanym z historią Polski oraz wybrali się na cmentarz parafialny, gdzie zapalili znicze i minutą ciszy uczcili pamięć poległych żołnierzy.

Dla dzieci była to piękna lekcja historii.

02-11-2021, G K