ŚWIĘTO DZIECI Z NADLEŚNICTWEM STASZÓW

W kolorze zielonym uczniowie kl.I a i kl.II a świętowali Dzień Dziecka w siedzibie Nadleśnictwa Staszów. Ilość atrakcji jaką sprawili organizatorzy dzieciom, wywołała na ich twarzach wielką radość i zapewniła wspaniałą zabawę. Na początek uczniowie obejrzeli film edukacyjny o prawidłowym zachowaniu w lesie, a potem przyszedł czas na spełnianie dziecięcych marzeń: zabawy na dmuchanym zamku, zjeżdżalni oraz malowanie pięknych „portretów” zwierząt na buziach maluchów przez panie organizatorki. Dzieci poznały wiele ciekawostek dotyczących pracy leśników np. sposoby sadzenia drzew, odbijanie numeru drzewa przeznaczonego do wyrębu. Nadleśnictwo ufundowało każdemu dziecku czapeczkę ze swoim logo. Wata cukrowa, popcorn oraz sok były dopełnieniem szczęścia dla dzieci w tym słonecznym, pełnym relaksu dniu.

Składamy serdeczne podziękowanie Nadleśnictwu Staszów za zaproszenie na tę wspaniałą imprezę.

Wychowawcy kl.I a i kl.II a

Monika Skałbania

Elżbieta Rosik