Świetlicowy konkurs świąteczny

,,Poczuj magię Świąt Bożego Narodzenia” to hasło promujące świetlicowy konkurs świąteczny na najpiękniejszą ozdobę choinkową.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – VII. Wykonane ozdoby zostały przekazane na szkolny kiermasz, z którego dochód przekazano na PCK.

Konkursowe prace to przede wszystkim kolorowe choinki, barwne bombki, szyszkowe stroiki, dziergane aniołki, itp. Jury konkursu w składzie Dorota Bajur-Krawiecka, Dominika Sojka- Oleś, Michał Twaróg, Wiesław Lalek przyznało następujące miejsca:

I miejsce: Zuzanna Golba kl. IVa, Maria Sobieniak kl. Ia

II miejsce: Amelia Jaskóła kl. IVb, Aleksandra i Bartosz Fabia kl. Ia

III miejsce: Natalia Kufel kl. VIIa, Aleksandra Opałka IIa.

Osoby wyróżnione to m. in. Kinga Sałata kl. IIIa, Kinga Bzówka kl. IIIa, Nelia Golba kl. Ia, Zuzanna Bednarczyk kl. IVb.

Dyplomy i nagrody wręczyła zwycięzcom pani dyrektor mgr Ewa Rzepecka podczas uroczystego Koncertu Kolęd, który odbył się 21 grudnia 2017 r.

Dorota Bajur- Krawiecka

22-02-2018, G K