ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY IA

Uroczyste przyjęcie do społeczności naszej szkoły to wydarzenie przełomowe w życiu każdego pierwszoklasisty! Tegoroczna uroczystość pasowania na ucznia odbyła się 13 października w miłej atmosferze, w sali lekcyjnej. I choć przebiegała w cieniu pandemii, nie straciła swego uroku. Uczniowie klasy IA swoje ślubowanie złożyli zaraz po tym, jak wobec Pani Dyrektor Ewy Rzepeckiej, wychowawcy, rodziców oraz uczniów Samorządu szkolnego zaprezentowali talenty recytatorskie i wokalne, a następnie przeszli test sprawnościowy i wypili przygotowany przez mamy napój mądrości i odwagi. To był egzamin, który zdali na szóstkę. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów naszej szkoły. Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne i medale. Nie zabrakło też słodkich „rogów obfitości” podarowanych przez rodziców.

Wszystkim towarzyszyła radość i duma! Gratulujemy pierwszakom!

Wychowawca klasy IA

03-11-2021, G K