REKRUTACJA DO KLAS I

Informacja w związku z listem Ministra Edukacji Narodowej dotyczącego postępowania rekrutacyjnego do publicznych placówek wychowania przedszkolnego i publicznych szkół podstawowych.

W celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID19 rekrutacja do klas I w sposób tradycyjny (papierowy) zostaje zawieszona.

Zgłoszenia dzieci do szkoły można dokonać poprzez pobranie ze strony szkoły

Wniosku o przyjęcie do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej

oraz przesłanie go na skrzynkę mailową na adres psp3staszow@op.pl w formie dokumentu tekstowego, skanu lub fotografii.

Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej. Takie rozwiązanie pozwoli z jednej strony na uniknięcie przez rodziców dziecka wychodzenia z domu w celu dostarczenia dokumentów, z drugiej zaś nie będzie wymagało kontaktu z pracownikami szkoły.

19-03-2020, G K