Nagroda dla uczennicy

23 października w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie odbyła się XVI sesja, podczas której podsumowano ogólnopolską Kampanię „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Jej celem jest promocja nowoczesnej profilaktyki oraz propagowanie edukacji, sportu i samorozwoju wśród dzieci i młodzieży, jako alternatywy wobec zachowań ryzykownych, polegających m.in. na sięganiu po substancje psychoaktywne.

Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych, jako organizator kampanii ZTU, w konkursie plastyczno-literackim „Ja za 20 lat” przyznało nagrody dla 8 uczniów z Gminy Staszów. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły - Maja Dendera. Za swoją pracę literacką otrzymała nagrodę od organizatora kampanii oraz Burmistrza Miasta i Gminy Staszów. Maju gratulujemy !!!

11-11-2019, G K