Konkurs „Zareklamuj książkę” – WYNIKI

Biblioteka szkolna zaprosiła wszystkich chętnych uczniów z klas II-VIII do wzięcia udziału w konkursie „Zareklamuj książkę”. Głównymi celami konkursu było rozbudzanie zainteresowania literaturą, zwiększenie aktywności czytelniczej wśród uczniów, rozwijanie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi oraz wzmacnianie wiary we własne możliwości. Zadanie uczestników polegało na przygotowaniu reklamy książki z biblioteki szkolnej, która zachęci kolegów i koleżanki do jej przeczytania. Przy ocenie prac zostały wzięte pod uwagę: pomysłowość w ujęciu tematu, walory artystyczne, estetyka wykonania oraz wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych lub cyfrowych.

Wyniki konkursu:

I kategoria - klasy I-III

I miejsce ex aequo

Zofia Maj kl. IIIa

Julia Golba kl. IIIa

Kaja Woś kl. IIIb

Aleksandra Ryba kl. IIIa

Hanna Sauczek kl. IIIa

II miejsce ex aequo

Lena Olszewska kl. IIa

Filip Seremak kl. IIIb

Jakub Bartos kl. IIb

II kategoria - klasy IV-VIII

I miejsce ex aequo

Hanna Serafin kl. Vb

Nadia Biniek kl. Vb

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Gratuluję laureatom wyobraźni i pomysłowości. Zapraszam do zapoznania się z galerią zdjęć.

Ewa Sinkowska

29-03-2023, G K