Konkurs mikołajkowy "Mikołaj oczami dziecka"

9 grudnia w klasie I A odbyło się zdalne podsumowanie konkursu plastycznego "Mikołaj oczami dziecka", który zorganizowany został przez wychowawców klasy. Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci. W konkursie udział wzięli wszyscy uczniowie klasy I A. Dnia 7 grudnia wpłynęło 18 prac. Siedem z nich zostało szczególnie wyróżnionych. Pierwsze miejsce zajęły Emilia Makuła oraz Aleksandra Ryba, drugie miejsce Zuzanna Uchańska, Julia Golba oraz Zofia Maj, trzecie miejsce Antoni Strąk i Jan Tomporowski. Dziękujemy za udział wszystkim dzieciom oraz gratulujemy pomysłowości. Zapraszamy do zapoznania się z galerią prac.

GALERIA PRAC

mgr Magdalena Cukierska