Konkurs „Kundelek – ulubiony bohater literacki ” – WYNIKI

Biblioteka szkolna zaprosiła uczniów z klas I-III do udziału w konkursie plastycznym „Kundelek - ulubiony bohater literacki”. Głównym celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych dzieci w młodszym wieku szkolnym oraz wzmacnianie wiary we własne możliwości. Zadanie uczestników konkursu polegało na wykonaniu pracy plastycznej - przedstawieniu ulubionego psiego bohatera literackiego. Przedmiotem oceny prac były: zgodność z tematyką konkursu, oryginalność i pomysłowość, walory artystyczne oraz estetyka wykonania.

I miejsce ex aequo

Julia Golba IIIa

Dawid Golba Ib

Zofia Maj IIIa

Julia Sochacka IIIa

Hanna Sauczek IIIa

Emilia Makuła IIIa

Milena Karwacka IIIb

II miejsce ex aequo

Jakub Bartos IIb

Martyna Krężołek Ib

Lena Olszewska IIa

Adaś Zofia IIIb

Natalia Noga IIIb

Amelia Hajduła Ib

Maja Tręblińska IIIb

Antonina Sroka Ib

Zuzanna Pargieła IIa

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Gratuluję laureatom oryginalności i pomysłowości. Zapraszam do zapoznania się z galerią zdjęć.

Ewa Sinkowska

30-03-2023, G K