Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole miał bardzo uroczysty charakter.

Nasi ,,milusińscy” nie zapomnieli o swoich wychowawcach i ulubionych nauczycielach składając im serdeczne życzenia. Pani Dyrektor Ewa Rzepecka mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił oraz wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Miłe słowa padły również z ust zaproszonych gości oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.

W tym szczególnym dniu do grona naszej uczniowskiej braci dołączyło 49 pierwszoklasistów, którzy po złożeniu uroczystego ślubowania zostali pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Hieronima Łaskiego w Staszowie.

więcej zdjęć w galerii...

22-02-2018, G K